Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przygotowanie dokumentacji dla przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego na zakup energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027 do 31.12.2027r. oraz pełnienie funkcji Pełnomocnika zamawiającego w trakcie postępowania.
zawarta 7 sierpnia 2026 · okres: 113 dni · Małopolskie, Trzebinia
5700,00 zł
wartość umowy
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Marszałka Piłsudskiego 14, 32-540 Trzebinia, Małopolskie
NIP 6280011024REGON 000527233zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Zaciszna 8/9, 43-384 Jaworze, Śląskie
NIP 9372645436REGON 241896314zarejestrowana 15 marca 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- BR.RIR.272.96.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 113 dni
- Publikacja w rejestrze
- 28 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie