Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Osprzęt do aparatury medycznej
zawarta 20 lipca 2026 · 4. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 32 dni · Mazowieckie, Warszawa
195,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
„Dostawa wyrobów medycznych okulistycznych w podziale na 12 części; DZPUCK.262.114.2026”
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 3 września 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Stefana Banacha 1A, 02-097 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5220002529REGON 000288975zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Warszawska 320A, 05-082 Stare Babice, Mazowieckie
NIP 5242621033REGON 141093720zarejestrowana 28 sierpnia 2007
Dane wpisu
- Numer umowy
- OTD/UCKWUM/2026/16643
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 32 dni
- Publikacja w rejestrze
- 29 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 29 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO i POLYMED POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.