Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawy endoprotez cementowych i bezcementowych stawu biodrowego ujęte w zadaniu nr 1 dla zaopatrzenia Szpitala Powiatowego w Limanowej
zawarta 10 sierpnia 2026 · okres: 24 miesiące · Małopolskie, Limanowa
1 047 200 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawy endoprotez stawu kolanowego oraz endoprotez stawu biodrowego ujęte w 2 zadaniach
Szpital Powiatowy w Limanowej Imienia Miłosierdzia Bożego · Limanowa
ogłoszenie o wyniku z 19 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Józefa Piłsudskiego 61, 34-600 Limanowa, Małopolskie
NIP 7371741935REGON 000304378zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. rtm. Witolda Pileckiego 63, 02-781 Warszawa, Mazowieckie
NIP 9512086452REGON 015560894zarejestrowana 22 września 2003
Dane wpisu
- Numer umowy
- NZ-26-2026-56-D-N-AC/1
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 24 miesiące
- Publikacja w rejestrze
- 19 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 19 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie