Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Podstawowe odczynniki chemiczne (część nr 12)

zawarta 5 sierpnia 2026 · okres: 123 dni · Warmińsko-mazurskie, Olsztyn

26 931 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa odczynników i materiałów referencyjnych do diagnostyki laboratoryjnej
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Olsztynie · Olsztyn
ogłoszenie o wyniku z 13 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Szarych Szeregów 7, 10-072 Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
NIP 7390207154REGON 000092663zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
Duchnice, Mazowieckie
NIP 5341427920REGON 014957253zarejestrowana 18 grudnia 2011
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
WIW-A-AGZ.273.1.83.2026.KK
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
123 dni
Publikacja w rejestrze
27 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
27 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Podstawowe odczynniki chemiczne (część nr 12)” (ID 066631ef-3336-478d-87ed-5eb9302313eb), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/066631ef-3336-478d-87ed-5eb9302313eb, stan wpisu z 2026-08-27, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie