Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Dostawa segregatorów i teczek

zawarta 24 lipca 2026 · 5. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 45 dni · Mazowieckie, Warszawa

16 806 zł
wartość umowy

szesnaście tysięcy osiemset pięć złotych 81/100

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa artykułów biurowych i papierniczych
Służba Ochrony Państwa · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 3 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Podchorążych 38, 00-463 Warszawa, Mazowieckie
NIP 7010799793REGON 369383133zarejestrowana 1 lutego 2018
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Łąkowa 31, 05-092 Łomianki, Mazowieckie
NIP 1181932126REGON 141279866zarejestrowana 23 stycznia 2008
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
85/2026/SOP
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
45 dni
Publikacja w rejestrze
10 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
10 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (5)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: SŁUŻBA OCHRONY PAŃSTWA i AMAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Dostawa segregatorów i teczek” (ID 05ba72ce-a92a-4ec1-b1d7-642a17b2cc19), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/05ba72ce-a92a-4ec1-b1d7-642a17b2cc19, stan wpisu z 2026-08-10, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie