Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
odczynniki laboratoryjne
zawarta 30 lipca 2026 · 13. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 21 dni · Kujawsko-pomorskie, Toruń
2293,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup wraz z dostawą systemu do oznaczania jakości i ilości ludzkiego DNA metodą Real-Time PCR do zastosowań w genetyce sądowej
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy · Bydgoszcz
ogłoszenie o wyniku z 13 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Jurija Gagarina 11, 87-100 Toruń, Kujawsko-pomorskie
NIP 8790177291REGON 000001324zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
DOMANIEWSKA 49, 02-672 WARSZAWA, Mazowieckie
NIP 1180039931REGON 010196490zarejestrowana 29 kwietnia 1993
Dane wpisu
- Numer umowy
- AKDZ.231.155.2026.MT.7866
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 21 dni
- Publikacja w rejestrze
- 20 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 20 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU i LIFE TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.