Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Niewszczepialny i jedn.sp. i n.wyr.med.

zawarta 30 lipca 2026 · 7. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 30 dni · Mazowieckie, Warszawa

8148,60 zł
wartość umowy
30 lipca 2026100% okresu10 sierpnia 2026

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

Dostawa akcesoriów do diatermii elektrochirurgicznych dla Szpitala Bielańskiego w Warszawie (ZP-75/2026)
Szpital Bielański im. Ks. J. Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 3 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Cegłowska 80, 01-809 Warszawa, Mazowieckie
NIP 1181417683REGON 012298697zarejestrowana 13 stycznia 1997
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Obornicka 10, 62-002 Złotkowo, Wielkopolskie
NIP 7773104679REGON 301077716zarejestrowana 14 kwietnia 2009
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
ZA/AD/0662/2026
Status w rejestrze
Nieaktywna
Okres obowiązywania
30 dni
Data zakończenia
10 sierpnia 2026
Publikacja w rejestrze
10 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
10 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Historia zmian (1)

  1. 07.08.2026
    Wygaśniecie umowy

    umowa zrealizowana

Umowy między tymi stronami

wszystkie (7)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL BIELAŃSKI IM.KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ i BOWA INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Niewszczepialny i jedn.sp. i n.wyr.med.” (ID 052467a7-fd88-41fe-8035-ba4eb11d1685), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/052467a7-fd88-41fe-8035-ba4eb11d1685, stan wpisu z 2026-08-10, dostęp: 1 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie