Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Roboty budowlane polegające na remoncie drogi wraz z budową kanalizacji sanitarnej w ul. Azaliowej w miejscowości Bielawa, gm. Długołęka
zawarta 28 lipca 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 124 dni · Dolnośląskie, Długołęka
1 131 600 zł
wartość umowy
Roboty budowlane polegające na remoncie drogi wraz z budową kanalizacji sanitarnej w ul. Azaliowej w miejscowości Bielawa, gm. Długołęka
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Remont drogi wraz z budową kanalizacji sanitarnej w ul. Azaliowej w miejscowości Bielawa, gm. Długołęka
Gmina Długołęka · Długołęka
ogłoszenie o wyniku z 3 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Robotnicza 12, 55-095 Długołęka, Dolnośląskie
NIP 9111102754REGON 931935017zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
Mirków, Dolnośląskie
NIP 9121125981REGON 022161648zarejestrowana 20 czerwca 2013
Dane wpisu
- Numer umowy
- RP.032.397.2026/ZP
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 124 dni
- Publikacja w rejestrze
- 3 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 3 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: GMINA DŁUGOŁĘKA i AN-GREG GRZEGORZ STILLER.