Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Zimowe utrzymanie dróg w sezonie zimowym 2026/2027 w zakresie zadania nr 2
zawarta 19 sierpnia 2026 · 3. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 265 dni · Dolnośląskie, Wałbrzych
284 914 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych Powiatu Wałbrzyskiego
Powiat Wałbrzyski, Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu · Wałbrzych
ogłoszenie o wyniku z 21 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
al. Wyzwolenia 24, 58-300 Wałbrzych, Dolnośląskie
NIP 8862633345REGON 890718018zarejestrowana 1 stycznia 1999
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Szczecińska 5, 54-517 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8862370555REGON 890691182zarejestrowana 17 sierpnia 1998
Dane wpisu
- Numer umowy
- 226.WOS.273.2.22026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 265 dni
- Publikacja w rejestrze
- 19 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 19 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: POWIAT WAŁBRZYSKI i "ALBA DOLNY ŚLĄSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ".