Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Świadczenie usługi w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych niesegregowanych i segregowanych z terenu Wojewódzkiego Szpitala Zdrowia Psychicznego w Świeciu
zawarta 17 lipca 2026 · okres: 366 dni · Kujawsko-pomorskie, Świecie
798 636 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Świadczenie usługi w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych niesegregowanych i segregowanych z terenu Wojewódzkiego Szpitala Zdrowia Psychicznego w Świeciu
Wojewódzki Szpital Zdrowia Psychicznego im. dr. Józefa Bednarza w Świeciu · Świecie
ogłoszenie o wyniku z 20 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Sądowa 18/-, 86-100 Świecie, Kujawsko-pomorskie
NIP 5591699097REGON 000291523zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Ciepła 4, 86-100 Świecie, Kujawsko-pomorskie
NIP 5591004882REGON 091254304zarejestrowana 24 sierpnia 1995
Dane wpisu
- Numer umowy
- V.271.13.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 366 dni
- Publikacja w rejestrze
- 17 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 17 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie