Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa materiałów laboratoryjnych dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej w Bydgoszczy.
zawarta 6 sierpnia 2026 · okres: 117 dni · Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
2070,00 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa materiałów laboratoryjnych dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy
Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Bydgoszczy · Bydgoszcz
ogłoszenie o wyniku z 27 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Kujawska 4, 85-031 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
NIP 9531108025REGON 000293841zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
4A, 83-200 Krąg, Pomorskie
NIP 5922307790REGON 543628749zarejestrowana 2 stycznia 2026
Dane wpisu
- Numer umowy
- EZP.273.59.2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 117 dni
- Publikacja w rejestrze
- 24 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 24 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie