Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
produkty lecznicze
zawarta 14 lipca 2026 · okres: 366 dni · Małopolskie, Myślenice
219 000 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawy leków
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach · Myślenice
ogłoszenie o wyniku z 24 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Szpitalna 2, 32-400 Myślenice, Małopolskie
NIP 6811690668REGON 000300570zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Adama Branickiego 17, 02-972 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5272665880REGON 145830261zarejestrowana 16 września 2011
Dane wpisu
- Numer umowy
- 75/10/PN/26
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 366 dni
- Publikacja w rejestrze
- 29 lipca 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 29 lipca 2026
- Środki UE/EFTA
- nie