Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Przedmiotem umowy jest wykonanie przez Wykonawcę robót budowlanych polegających na wymianie stolarki okiennej wraz z montażem rolet i nakładek na parapety w pomieszczeniach biurowych Sekcji Zamiejscowej KOWR w Suwałkach, przy ul. Sportowej 22
zawarta 25 sierpnia 2026 · okres: 70 dni · Mazowieckie, Warszawa
162 000 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
WYMIANA STOLARKI OKIENNEJ WRAZ Z MONTAŻEM ROLET I NAKŁADEK
NA PARAPETY W SEKCJI ZAMIEJSCOWEJ KOWR W SUWAŁKACH
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa · Białystok
ogłoszenie o wyniku z 26 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Karolkowa 30, 01-207 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5272818355REGON 367849538zarejestrowana 1 września 2017
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Olchowa 4, 16-106 Niewodnica Korycka, Podlaskie
NIP 9662134477REGON 384756832zarejestrowana 31 października 2019
Dane wpisu
- Numer umowy
- BIA.WO.260.6.2026.LKR.38
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 70 dni
- Publikacja w rejestrze
- 28 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 28 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie