Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa produktów leczniczych stosowanych w programach lekowych i chemioterapii
zawarta 17 lipca 2026 · okres: 366 dni · Dolnośląskie, Jelenia Góra
18 328 zł
wartość umowy
Wartość brutto
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Przetarg uzupełniający na dostawę produktów leczniczych stosowanych w programach lekowych i chemioterapii ZP/PN/06/01/2026
Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej · Jelenia Góra
ogłoszenie o wyniku z 28 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Michała Kleofasa Ogińskiego 6, 58-506 Jelenia Góra, Dolnośląskie
NIP 6111213469REGON 000293640zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Marcina Kasprzaka 6, 01-211 Warszawa, Mazowieckie
NIP 8130140525REGON 690135895zarejestrowana 12 stycznia 1993
Dane wpisu
- Numer umowy
- PN/196/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 366 dni
- Publikacja w rejestrze
- 11 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 11 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie