Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Pakiet 19 - Leki antybakteryjne i kortykosteroidy
zawarta 21 lipca 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 366 dni · Podkarpackie, Jasło
85 737 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Dostawa leków i płynów infuzyjnych
Szpital Specjalistyczny w Jaśle · Jasło
ogłoszenie o wyniku z 25 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Lwowska 22, 38-200 Jasło, Podkarpackie
NIP 6851950733REGON 370444486zarejestrowana 28 grudnia 1998
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Forteczna 35-37, 87-100 Toruń, Kujawsko-pomorskie
NIP 8790017162REGON 870227804zarejestrowana 23 lutego 1994
Dane wpisu
- Numer umowy
- 233/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 366 dni
- Publikacja w rejestrze
- 5 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 5 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL SPECJALISTYCZNY W JAŚLE i NEUCA SPÓŁKA AKCYJNA.