Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Sprzedaż wraz z dostarczeniem szafki wiszącej oraz szafy ognioodpornej
zawarta 4 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 32 dni · Podkarpackie, Rzeszów
19 519 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Sprzedaż wraz z dostarczeniem szafki wiszącej oraz szafy ognioodpornej
Uniwersytet Rzeszowski · Rzeszów
ogłoszenie o wyniku z 11 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
al. Tadeusza Rejtana 16C, 35-959 Rzeszów, Podkarpackie
NIP 8133238822REGON 691560040zarejestrowana 7 czerwca 2001
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Marii Konopnickiej 16A, 05-250 Radzymin, Mazowieckie
NIP 1251543135REGON 142011812zarejestrowana 10 września 2009
Dane wpisu
- Numer umowy
- UWP/321/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 32 dni
- Publikacja w rejestrze
- 11 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 11 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: UNIWERSYTET RZESZOWSKI i 4 SAFETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.