# Dostawa urządzeń pomiarowych (postępowanie podzielone na 5 części)

Źródło: Atlas Przetargów
Adres kanoniczny: https://atlasprzetargow.pl/przetarg/TED-50543-2024
Ogłoszenie źródłowe: https://ted.europa.eu/pl/notice/-/detail/50543-2024
Stan danych: 2026-09-27
Licencja: CC BY 4.0, cytuj jako "Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/przetarg/TED-50543-2024"

**Numer ogłoszenia**: TED-50543-2024
**Rodzaj ogłoszenia**: ogłoszenie o wyniku postępowania
**Data publikacji**: 2024-01-25
**Zamawiający**: Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A., ul. Mszczonowska 4, 02-337 Warszawa (NIP: 5272432041)
**Lokalizacja**: Pogórska Wola, woj. mazowieckie
**Potwierdzona wartość rozstrzygnięcia**: 227 763,61 PLN
**Wybrany wykonawca**: L.INSTRUMENTs s.c. Jacek Barański  Agnieszka Jurkiewicz
**Wadium**: brak
**Termin składania ofert**: nie podano
**CPV**: 38552000-9 - Mierniki elektroniczne

## Opis
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

NazwaOperator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A., ul. Mszczonowska 4, 02-337 Warszawa
MiejscowośćPogórska Wola

SEKCJA II - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

NazwaDostawa urządzeń pomiarowych (postępowanie podzielone na 5 części)
Główny Kod CPV38552000-9 - Mierniki elektroniczne
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń pomiarowych (postępowanie podzielone na 5 części). Część nr 1 – Rejestratory, Część nr 2 – Mierniki i analizatory, Część nr 3 – Mierniki cęgowe, Część nr 4 – Mierniki wielogazowe, Część nr 5 – Detektor wielogazowy.

CZĘŚCI ZAMÓWIENIA (5)

Część nr LOT-0001Część nr 1 - Rejestratory
Przedmiotem zamówienia jest :Dostawa urządzeń pomiarowych (postępowanie podzielone na 5 części) - Część nr 1 – Rejestratory

Część nr LOT-0002Część nr 2 - Mierniki i analizatory
Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń pomiarowych (postępowanie podzielone na 5 części) - Część nr 2 - Mierniki i analizatory

Część nr LOT-0003Część nr 3 - Mierniki cęgowe
Dostawa urządzeń pomiarowych (postępowanie podzielone na 5 części) - Część nr 3 - Mierniki cęgowe

Część nr LOT-0004Część nr 4 - Mierniki wielogazowe
Dostawa urządzeń pomiarowych (postępowanie podzielone na 5 części) - Część nr 4 - Mierniki wielogazowe

Część nr LOT-0005Część nr 5 - Detektor wielogazowy
Dostawa urządzeń pomiarowych (postępowanie podzielone na 5 części) - Część nr 5 - Detektor wielogazowy

SEKCJA IV - PROCEDURA

Tryb udzielenia zamówieniaProcedura otwarta

SEKCJA VI - INFORMACJE DODATKOWE

Szczegółowe informacje na temat terminu obowiązywania umowy, zawarte zostały we Wzorze Umowy
Szczegółowe informacje na temat terminu obowiązywania umowy, zawarte zostały we Wzorze Umowy
Szczegółowe informacje na temat terminu obowiązywania umowy, zawarte zostały we Wzorze Umowy
Szczegółowe informacje na temat terminu obowiązywania umowy, zawarte zostały we Wzorze Umowy
Szczegółowe informacje na temat terminu obowiązywania umowy, zawarte zostały we Wzorze Umowy