# Dostawa butów taktycznych krótkich dla funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Łodzi

Źródło: Atlas Przetargów
Adres kanoniczny: https://atlasprzetargow.pl/przetarg/2026-BZP-00102101
Ogłoszenie źródłowe: https://ezamowienia.gov.pl/mo-client-board/bzp/notice-details/id/08de67d2-0874-d4ce-056e-e50001ab3526
Stan danych: 2026-10-18
Licencja: CC BY 4.0, cytuj jako "Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/przetarg/2026-BZP-00102101"

**Numer ogłoszenia**: 2026/BZP 00102101
**Rodzaj ogłoszenia**: ogłoszenie o zamówieniu (otwiera postępowanie)
**Data publikacji**: 2026-02-09
**Zamawiający**: Straż Miejska w Łodzi (NIP: 7251202006)
**Lokalizacja**: Łódź, woj. łódzkie
**Planowany budżet (wartość szacunkowa)**: brak potwierdzonej wartości
**Wadium**: 0,00 PLN
**Termin składania ofert**: 2026-02-24 12:00 czasu polskiego
**CPV**: 18832000-0 (Obuwie specjalne)

## Opis
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00102101 z dnia 2026-02-09

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa butów taktycznych krótkich dla funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Łodzi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: STRAŻ MIEJSKA W ŁODZI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470006145

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wólczańska 121/123

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-521

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: +48 (42) 250-22-01

1.5.8.) Numer faksu: +48 (42) 630-93-22

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@strazmiejska.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strazmiejska.lodz.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa butów taktycznych krótkich dla funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Łodzi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6649c540-2fa3-4671-a3de-d9ec6f993cf6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00102101

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029820/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa elementów umundurowania dla funkcjonariuszy SM w Łodzi

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://uml.ezamawiajacy.pl

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Zgodnie z numeracją SWZ:
15.1.	Postępowanie jest prowadzone w języku polskim
15.2.	W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami (z wyłączeniem składania ofert) odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu Platformy znajdującej się pod adresem https://uml.ezamawiajacy.pl w zakładce „Korespondencja”.
15.3.	Korzystanie z Platformy jest bezpłatne.
15.4.	Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie. Rejestracja dostępna jest po kliknięciu przycisku „Załóż konto za darmo” na stronie https://oneplace.marketplanet.pl. Szczegółowa instrukcja dotycząca tworzenia konta Wykonawcy oraz złożenia oferty dostępna jest na Platformie w zakładce “Baza wiedzy".

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z numeracją SWZ:
15.11.	Minimalne wymagania sprzętowo-aplikacyjne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy:
15.11.1.	Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s na komputer;
15.11.2.	Komputer PC/MAC z aktualnym systemem operacyjnym wspieranym przez producenta;
15.11.3.	Włączona w przeglądarce obsługa JavaScript;
15.11.4.	Zainstalowane na komputerze środowisko uruchomieniowe ORACLE JAVA (dla systemu Windows -w wersji 32 oraz 64 bitowej – do pobrania ze strony producenta w sekcji Java SE Runtime Environment 8u202 - Windows x86 Offline oraz Windowsx64, dla systemu Mac - do pobrania ze strony producenta w sekcji Java SE Development Kit 8u202 - Mac OS X x64; alternatywnie do oprogramowania ORACLE - JAVA w wersji OpenJDK);
15.11.5.	Zainstalowana aplikacja Szafir Host;
15.11.6.	Podłączony lub wbudowany w komputer czytnik kart podpisu elektronicznego. Prawidłowość zainstalowania ww. komponentów można zweryfikować po zalogowaniu do OnePlace, po kliknięciu przycisku „SPRAWDŹ PODPIS”.
15.12.	W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu: tel. +48 22 257 22 23.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub
...(skrócono; pełna treść pod adresem kanonicznym)...